Remis wywieziony z gorącego terenu.

Wilk Wilkowyja 3:3 (1:2) Laguna Stary Miastków.

W niedzielę 28 września rozegrana została V kolejka gruby B ligi LZS sezonu 2014/2015. Laguna Stary Miastków odwiedziła boisko rywala zajmującego 5 miejsce w tabeli - Wilk Wilkowyja.

Pierwsza połowa przebiegała pod dyktando drużyny z Miastkowa, która raz po raz dochodziła do sytuacji strzeleckich, aż w końcu jedna z nich zakończyła się bramką w wykonaniu Tomasz Salamończyka, który wykorzystał fantastyczne podanie od Zbigniewa Gawrysia. Radość gości nie trwała zbyt długo, bowiem gospodarze łatwo się nie poddali i szybko zdołali zdobyć bramkę wyrównującą. Tuż przed przerwą na listę strzelców po raz drugi wpisał się Tomasz Salamończyk kapitan drużyny z Miastkowa.

W drugiej połowie meczu Wilk przeważał i wyrównał na 2:2. Po nieco spokojniejszym okresie gry na listę strzelców wpisał się Tomasz Salamończyk który strzelił hattricka. Radość drużyny z Miastkowa nie trwała zbyt długo drużyna z Wilka wyrównała po kiksie bramkarza z Miastkowa. Mecz Wilka z Laguną zakończył się remisem po 3:3.