Pierwszy komplet punktów dla Laguny.

Wczoraj o godzinie 14:30 na stadionie Laguna Park, Laguna podejmowała 9 w tabeli Wygodę.

W pierwszej połowie drużyna z Miastkowa dominowała już w 2 minucie na listę strzelców wpisał się Wichowski Patryk. Niestety Grom wyrównał na 1:1. Pod końcem pierwszej połowy na prowadzenie Lagunę poprowadził  Tomasz Salamończyk  pięknym uderzeniem . Laguna po pierwszej połowie wygrywała z Gromem 2:1.

Na początku drugiej połowy drużyna z Miastkowa obieła prowadzenie na listę strzelców po raz drugi wpisał się Tomasz Salamończyk. W 70 minucie wynik meczu ustawił Grzegorz Siwek, 10 minut po strzeleniu bramki przez Grzegorz Siwek doszło do kontuzji. Brawa zarówno dla jednego i drugiego zespołu za stworzenie niezłego widowiska.
           Dziękujemy również kibicom, którzy pojawili się na meczu.

Zmiany:

67' Jakub Baran -> Kamil Gora

73' Tomasz Jonak -> Patryk Wichowski

85' Aleksander Siwek -> Grzegorz Siwek

Laguna Stary Miastków 4:1 Grom Wygoda

Bramki: Patryk Wichowski, Tomasz Salamończyk x2, Grzegorz Siwek

Asysty: Tomasz Salamończyk, Piotr Salamończyk, Grzegorz Siwek, Patryk Wichowski

żółte kartki: Grzegorz Siwek